Aktuality

16 červen 2017
12. ročník studie BrandZ™ Top 100 Most Valuable Global Brands 2017 je na světě a to přímo z pera naší sesterské agentury Kantar Millward Brown. Na více než 300 stranách naleznete analyzovaná data z 3 milionů spotřebitelských dotazování napříč 14 kategoriemi. Chcete vědět, kdo vede na automobilovém trhu nebo jaké změny se odehrály na poli technologií? Zde je šest nejzajímavějších poznatků, které hýbou světem:
10 květen 2017
7. května čekala celá země se zatajeným dechem: ustoupí Francie svým nacionalistickým tendencím, nebo se přihlásí k výzvě evropské jednoty? V 8 hodin večer byla Národní fronta poražena a vítězný kandidát Emmanuel Macron upevnil své vítězství ziskem 66 % hlasů. 
4 květen 2017
Podle zprávy vydané minulý týden analytickou společností Rhodium Group a Národní komisí pro americko-čínské vztahy jsou přímé čínské investice v Americe na historicky rekordní úrovni. 
1 duben 2017
„HR brand vlastně neexistuje. Je to derivát celé značky. Tu je potřeba nejdříve definovat." Náš kreativní a brandový ředitel Karel Novotný vystoupil se svým příspěvkem na téma Employer branding na pracovní snídani z cyklu Corporate Governance – Best Practice Series, pořádanou Institutem členů správních orgánů ve spolupráci se společností a také naším klientem Stanton Chase Praha. 
13 únor 2017
Zeptali jsme se čtyř Country Managerů skupiny WPP, do níž Hill+Knowlton Strategies také patří, co dělají na podporu horizontality, tedy spolupráce partnerských WPP agentur v rámci svých lokálních trhů.
Pierre Conte - Country Manager, Francie
Polo Garza - Country Manager, Mexico
Demet Ikiler - Country Manager, Turecko
Ranjan Singh - Country Manager Indonésie a Vietnam
21 prosinec 2016
Korporátní Amerika se scvrkává – minimálně vzhledem k jedné významné veličině. V pěti ze šesti kvartálů před červnem 2016 zpětné odkupy akcií a výplaty dividend přesáhly nerozdělený zisk a to napříč všemi společnostmi burzovního indexu S&P 500.
12 prosinec 2016
Tento listopad se Donald J. Trump zapsal do historie. Nemluvím jen o jeho zvolení prezidentem Spojených států, které se událo navzdory odhadům takřka všech výzkumníků veřejného mínění a expertů po celém světě. Hovořím o jeho rozhodnutí 14. listopadu povečeřet v restauraci na Manhattanu bez doprovodu skupiny novinářů, která putovala téměř všude a vždy s každým prezidentem v úřadu od druhé světové války.
2 listopad 2016

Výzkumníci trhu čelí čím dál tím větším potížím se zapojením spotřebitelů do výzkumu. Čtveřice expertů ze skupiny WPP se snaží vysvětlit, proč tomu tak je.
Jon Puleston – viceprezident pro inovace, Lightspeed
Simon Falconer – světový ředitel pro inovace, Kantar
Ansie Lombaard – světová ředitelka pro inovace, behaviorální data, Kantar TNS
Jeff Levine – výkonný viceprezident, Penn Schoen Berland

11 říjen 2016
Mnoho britských společnost zvažuje přesídlení kvůli záměru Velké Británie odejít z EU. Proto Hill+Knowlton sestavily speciální Brexit tým, který vedou Thomas Wimmer (Berlín), Simon Whitehead (Londýn) a Thomas Tindermans (Brusel). K týmu se budou připojovat experti s cennými specializacemi z jiných trhů.
23 srpen 2016
Začátkem dubna Facebook oznámil, že publikační služba Instant Articles, která uživatelům umožňuje sledovat obsah přímo bez opouštění facebookové stránky nebo aplikace, bude nyní po ročním pilotování s vybranými vydavateli k dispozici každému tvůrci obsahu na světě.
8 srpen 2016
V minulém roce dosáhl mediální trh růstu 3,7 %, což je lepší výsledek než námi původně odhadovaných 3,4 %, přičemž hlavním důvodem nárůstu nebyly systémové nebo ekonomicky zásadní změny, nýbrž měnové výkyvy vůči dolaru.
27 červenec 2016
Při letmém pohledu na zvířecí druhy žijící v současnosti na Zemi, možná budete mít chuť změnit Darwinův slavný citát “přežití těch nejschopnějších” na “přežití těch nejpodivnějších”. Vezměte si chiméry. Jsou to organismy, které v sobě sdružují rozličný genetický materiál. Mohou vypadat legračně, ale jsou pravděpodobně nejodolnější formou života na planetě. Mohou přežít kdekoliv, od pouští po arktické prostředí, od hladiny moře až po nejvyšší vrcholky hor. Dokáží přežít dokonce ve vzduchoprázdnu vesmíru – jediná známá forma života, která toto svede.
11 červenec 2016
Skupina WPP, do níž patří i naše agentura Hill+Knowlton Strategies, byla pošesté v řadě vyhlášena nejkreativnějším holdingem na letošním mezinárodním festivalu kreativity Cannes Lions. 
27 červen 2016
15. června byl slavnostně vyhlášen jedenáctý ročník České ceny PR a naše agentura u toho samozřejmě nemohla chybět. Zvlášť když jsme obsadili bronzové místo v kategorii Průmysl s projektem Ústecko – krásné místo k životu, který jsme realizovali pro společnost AIR Products.
Cannes, 27 červen 2016

Na letošní ročník Young Lions Competition přijeli Scott Olav Allan a Henriette Frølich Holte z norského Gambit Hill+Knowlton Strategies, aby se chopili zadání od neziskové organizace a předvedli svůj um členům poroty festivalu Cannes Lions. V čem je háček? Účastníci v mezinárodní soutěži Young Lions měli jen 24 hodin na to, aby reagovali na zadání. Přinášíme rozhovor s našimi norskými kolegy a hrdými držiteli stříbrné medaile Young Lions PR competition Scottem a Henriette.

24 červen 2016
Reakce politiků a manažerů byli většinou chmurné, ale výsledek jednoznačně přijali a jsou připraveni učinit všechna potřebná opatření.
11 březen 2016
Američtí voliči v minulém týdnu při volebním superúterý poslali jasný vzkaz – miliardář Donald Trump je republikánským esem v boji o Bílý dům. Jeho přesvědčivé vítězství není dílem náhody, stojí za ním jednoduchá a pro voliče srozumitelná kampaň, byť intelektuálům nahání husí kůži.
1 březen 2016
Zkušení propagandisté vědí, že veřejnost získává většinu informací z médií. Je s fragmentací médií zcela jasné, kdo má nad kterými mediálními kanály kontrolu, a kdo se tedy může zapojit do mocenských her? Podle mého soudu všichni.
12 únor 2016
Lidé ve stále větší míře využívají sociální média pro získávání informací v krizových situacích. Ukazují to reálné události a potvrzují výzkumy. Na druhé straně ze stejných zdrojů víme, že velké množství firem či organizací v době krize nepoužívá sociální média dobře nebo vůbec. Obecně platí, že si buď myslí, že to není efektivní způsob, jak oslovit cílové publikum, nebo že jsou sociální média vhodná pouze pro marketingovou komunikaci produktů a služeb. Opak je však pravdou a my vám nyní představíme tři aspekty, které by měl každý vzít v úvahu.
10 únor 2016
Společnost Hill+Knowlton Strategies koupila kanadskou PR agenturu Acertys specializující se hlavně na zapojování veřejnosti do oblastí veřejného zájmu. Díky tomuto společnému kroku se firma Acertys stala součástí největší světové skupiny WPP operující v oblastech marketingu a PR, pod kterou agentura Hill+Knowlton Strategies spadá.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.