31 srpen 2012

Šéf pražské PR agentury Hill+Knowlton Strategies Maxim Behar získal “manažerského Oscara” na mezinárodních Stevie Awards

Praha, 21. srpna 2012 - Předseda české pobočky mezinárodní agentury Hill+Knowlton Strategies Maxim Behar získal v rámci udělování Mezinárodních obchodních cen Stevie Awards čestné ocenění v kategorii „Výkonný manažer roku v reklamě, marketingu a PR“. Behar, který je také výkonným ředitelem největší bulharské PR agentury M3 Communications Group, si tuto cenu převezme již podruhé.
Šéf pražské PR agentury Hill+Knowlton Strategies Maxim Behar získal “manažerského Oscara” na mezinárodních Stevie Awards
"Toto ocenění pokládám za důkaz, že obchod v Bulharsku, ale i v České Republice roste a rozvíjí se na mezinárodní úrovni. Druhé vítězství v řadě poukazuje na skutečnost, že PR je stabilním odvětvím, které je schopné přizpůsobit se razantním změnám, k nimž na trhu dochází. V této oblasti zůstala M3 Communications Group lídrem i v roce 2012,” dodal Behar.
První cenu na Stevie Awards převzal bulharský PR expert v roce 2011 na slavnostním galavečeru v Abú Dhabí spolu s cenou pro jeho agenturu M3 Communications Group, jež byla ohodnocena titulem „Evropská PR agentura roku” a “Nejinovativnější evropská společnost roku”.
Stevie Awards jsou jediným oceněním na světě, které postihuje všechny oblasti vrcholného managementu a obchodní činnosti firem. „Stevie“ je název odvozený od řeckého slova steftheí, které znamená korunovaný. „Výkonný manažer roku v reklamě, marketingu a PR“ je oceněním pro představitele firem, kteří jdou příkladem ve strategickém rozvoji public relations a moderního obchodu. Stevie Awards se dělí na čtyři hlavní kategorie: Americké obchodní ocenění, Mezinárodní obchodní ocenění, Stevie Awards pro ženy v businessu a Stevie Awards pro zákaznický servis a služby.
Bulharská PR agentura M3 Communications Group, je členem největší světové PR agentury, Hill+Knowlton Strategies a členem WPP Group PLC.
Hill+Knowlton Strategies nabízí strategické poradenství, komunikační řešení i analýzy trhu v 84 kancelářích v 46 zemích světa již déle než 80 let.
Pražská kancelář Hill+Knowlton Strategies má v České republice takřka dvacetiletou tradici a propojuje zkušenosti týmu v oblasti public affairs, korporátní komunikace i kreativních konceptů pro digitální prostředí.
Maxim Behar má v oblasti PR více než pětadvacetiletou zkušenost a je všeobecně uznávaným specialistou v oblasti komunikace a médií. Je také známý jako tvůrčí osobnost s vlivem na bulharskou politiku a obchodní sféru.
Více informací o Stevie Awards naleznete na www.stevieawards.com.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.