7 březen 2013

Agentura Hill+Knowlton Strategies byla partnerem konference o trvale udržitelném rozvoji

Komunikačním partnerem mezinárodní konference o významu trvale udržitelného rozvoje pro byznys (sustainability) byla společnost Hill+Knowlton Strategies. Konference, kterou ve čtvrtek 29. listopadu 2012 uspořádala Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj (CBCSD) v Konferenčním centru České národní banky v Praze, se účastnilo téměř sto hostů.
Agentura Hill+Knowlton Strategies byla partnerem konference o trvale udržitelném rozvoji
Hill+Knowlton Strategies se problematikou „udržitelnosti“ zabývá již delší dobu. „Poradenství v oblasti trvale udržitelného rozvoje vidíme jako jednu z klíčových oblastí našeho poradenského byznysu,“ říká Zdeněk Lokaj, managing director Hill+Knowlton Strategies. „Jak pražská kancelář, tak celá naše síť klientům poskytuje nejen poradenství oblasti trvale udržitelného rozvoje a komunikace s komunitou.“ 


Konzultant Hill+Knowlton Strategies Praha pan Jonathan Wootliff byl jedním z hlavních řečníků konference, na které vystoupil dále například proferor Bedřich Moldan, předseda Rady vlády pro udržitelný rozvoj, nebo náměstek ministra financí Tomáš Zídek.


Trvale udržitelný rozvoj v dnešním světě získává na důležitosti. Moderní firmy se stále vice zajímají o tuto problematiku, jelikož v ní vidí budoucnost jak pro svoji společnost, tak i pro celou planetu. Jak zdůrazňuje Jonathan Wootliff: “Téma trvale udržitelného rozvoje přináší velkou příležitost pro české společnosti. České hospodářství musí získat v tomto oboru světovou reputaci. Je nesmírně důležité, aby také česká vláda vnímala význam tohoto tématu.”Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.