12 prosinec 2013

Ahoj, Česká republiko. Spotify je tady!

Dneškem počínaje mohou všichni čeští hudební fandové začít využívat bezkonkurenční hudební službu Spotify, která zdarma prostřednictvím vašeho mobilu nebo počítače poskytuje přístup k více než 20 milionům skladeb. Teď už nemusíte kupovat ani stahovat jednotlivé songy. Jednoduše stisknete tlačítko a užíváte si hudbu den za dnem. Spotify nabízí dva možné způsoby přístupu.
Ahoj, Česká republiko. Spotify je tady!
Spotify Free. Nejoblíbenější způsob hudebního zážitku zdarma v telefonech, tabletech a počítačích.
 
  • Vychutnejte si bezkonkurenční přístup k hudebnímu katalogu Spotify
  • Poslouchejte všechny své nejoblíbenější interprety
  • Objevujte skvělé playlisty
  • Vše úplně zdarma 

Spotify Premium. Nekonečný hudební zážitek.
 

  • Stáhněte si hudbu a poslouchejte offline – v letadle, vlaku nebo v obývacím pokoji
  • Užijte si lepší kvalitu zvuku
  • Žádné reklamy
  • Díky Spotify Connect získáte snadné připojení k domácímu audiu
  • To vše za cenu 5.99 EUR měsíčně
 

Na stránce Discover naleznete každý den nová doporučení hudby na základě vašeho předchozího poslechu. Díky funkci Browse si zase můžete vybrat playlist, který odpovídá vaší aktuální náladě. Na výběr máte z vlastních seznamů skladeb, nebo nejnovějších lokálních i mezinárodních playlistů.

 
A protože hudba sbližuje, Spotify se o to snaží také. Sdílet své hudební zážitky můžete přes Facebook, blog nebo e-mail. Můžete rovněž sledovat kamarády, oblíbené interprety nebo celebrity – to znamená, že pokud oni objevují novou hudbu, vy ji můžete objevovat s nimi.
 
“Spotify nabízí vše, co byste mohli od hudební služby tohoto druhu chtít. Je zdarma, rychlá, jednoduchá a navíc zní fantasticky. Vyzkoušíte ji jednou a ihned si ji zamilujete,” říká Przemek Pluta, CEE Business Manager ve Spotify.
 
“Chceme přinášet tu správnou hudbu pro každý okamžik.  Poslech, objevování a sdílení – Spotify navždy změní způsob, jak můžete poslouchat muziku,“ dodává.
 
Spotify přichází spolu se všemi velkými major labely a taktéž širokou nabídkou nezávislých labelů a digitálních hudebních agregátorů.
 
Spotify je největší hudební službou svého druhu na světě, s více než 24 miliony aktivních uživatelů a 6 miliony předplatitelů. Pro více informací nebo registrací do služby Spotify navštivte www.spotify.com nebo jděte na naší facebookovou stránku www.facebook.com/spotify.
 
Podívejte se na konferenci k příležitosti spuštění služby: http://www.livestream.com/spotifyevents
 
Oficiální video ke spuštění služby:
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.