3 září 2013

Autor teorie virální změny Leandro Herrero přijede do Prahy

Významný sociolog a úspěšný autor knižních bestsellerů o lidském chování Dr. Leandro Herrero bude jedním z hlavních řečníků evropského zasedání Světového komunikačního fóra, které se uskuteční 4. října 2013 v Praze.
Autor teorie virální změny Leandro Herrero přijede do Prahy
Úspěšný autor knižních bestsellerů o lidském chování je známý především vypracováním teorie takzvané Virální změny. Jde o iniciování změn v chování malé skupiny lidí, která je svým příkladem schopna vyvolat posun v postoji celé společnosti.


Světové komunikační fórum v Davosu přilákalo do svých řad během necelých čtyř let existence přední odborníky na oblast komunikace ze 42 zemí světa, z nichž řada je vrcholnými manažery reprezentujícími 85 konzultačních firem, 60 společností, 15 velkých mezinárodních organizací, 12 médií, deset vzdělávacích institucí a šest vládních organizací.


Po každé akci davoského fóra roste význam jeho sociálních médií: na facebookový profil WCF je přihlášeno téměř 1200 fanoušků, Twitterový účet registruje přes 800 followers a na kanálu YouTube je více než 120 videí.


Světové komunikační fórum (World Communication Forum in Davos)
Světové komunikační fórum si klade za cíl sdružovat špičkové odborníky na komunikaci a inovátory za účelem výměny nápadů, trendů a strategií. Bylo založeno v roce 2010 jako platforma pro setkávání špičkových světových komunikátorů. Letošní únorové zasedání v Davosu mělo rekordní účast 150 účastníků z 35 zemí světa a zvolilo si za čestného předsedu Maxima Behara, Chairmana pražské pobočky Hill+Knowlton Strategies. Fórum má 85 partnerských organizací ze 42 zemí včetně ICCO a české APRA.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.