2 srpen 2013

Ceny Superbrands budou předány na říjnovém Tribute Event

Slavnostní předání pečeti Superbrands za letošní rok zástupcům oceněných společností se uskuteční 3. října 2013 formou galavečera nazvaného Tribute Event.
Ceny Superbrands budou předány na říjnovém Tribute Event
Pečeť kvality Superbrands je významným oceněním v celém světě a také v České republice je už jejím nositelem několik desítek významných značek, například ETA, Hornbach nebo rádio Evropa 2. Hill+Knowlton Strategies je komunikačním partnerem projektu.


Tribute Event je unikátní příležitostí pro pozvané představitele byznysu, marketingu, médií, PR a reklamy užít si slavnostní prostředí této dynamické platformy značek. Galavečer vyvrcholí předáním cen a prezentací exkluzivní ročenky Superbrands.


Galavečer je výjimečnou příležitostí poznat členy expertní komise Brand Council, která je sestavena z odborníků z oblasti komunikace a byznysu. Radu Superbrands v České republice tvoří zástupci firem a významní odborníci z oblasti komunikace a marketingu, mezi které například Jan Binar z McCann, Zdeněk Lokaj z Hill+Knowlton, ředitel regionů MF Dnes Veselin Vačkov a další odborníci.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.