26 červenec 2013

Davos bude na den v Praze

​Pražská pobočka H+K Strategies se stala jedním z hlavních partnerů regionálního komunikačního fóra WCF Davos, které se uskuteční 4. října 2013 v Praze.
Davos bude na den v Praze
Paul Holmes, zakladatel  Holmes Reportu a cen SABRE


Jde o setkání profesionálů a kvalifikovaných pracovníků v oblasti komunikace zaměřené na nové strategie a kreativní nápady v mediální oblasti. Celé fórum je vedeno jako otevřený dialog sdružující představitele významných firem a komunikačních odborníků z předních světových organizací a politických, nevládních či neziskových organizací, výzkumných středisek nebo internetových komunit.


Předsedou Davoského fóra je Maxim Behar, chairman pražské pobočky Hill+Knowlton Strategies. Mezi nejznámějšími hosty a řečníky na tomto  setkání budou například Paul Holmes, zakladatel  Holmes Reportu a cen SABRE, dr. Leandro Herrero, autor knižního bestselleru Viral Change, šéf komunikace Evropské organizace pro jaderný výzkum CERN James Gillies nebo Andre Manning, viceprezident pro korporátní komunikaci koncernu Philips. 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.