2 únor 2014

​Globální hráč v oblasti technických plynů Air Products novým klientem Hill+Knowlton Strategies

Začátkem letošního roku zahájila agentura Hill+Knowlton Strategies na českém trhu spolupráci se společností Air Products. Společnost Air Products dodává svým zákazníkům z oblasti technologií, průmyslu, energetiky a zdravotnictví širokou paletu výrobků a služeb, především technické plyny, procesní a speciální plyny, chemikálie a související technologická zařízení.
​Globální hráč v oblasti technických plynů Air Products novým klientem Hill+Knowlton Strategies
Byla založena v roce 1940 a za dobu svého působení dosáhla vedoucí pozice zejména v oblasti polovodičů, rafinace vodíku, zdravotnických služeb, zkapalňování zemního plynu či moderních nátěrů a adhesiv. Společnost je ceněna pro svůj inovační přístup, provozní spolehlivost a vysoké bezpečnostní a ekologické standardy. Air Products má roční obrat 9 miliard USD a pobočky s 18.300 zaměstnanci ve více než 40 zemích světa.


Cílem spolupráce mezi Air Products a Hill+Knowlton Strategies je především zvýšení povědomí o firmě v mezi specializovanými cílovými skupinami, programy společenské zodpovědnosti a budování dobrého jména firmy. 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.