9 srpen 2013

Hill+Knowlton Strategies Prague se stala komunikačním partnerem projektu Debatní klub

​Naše agentura Hill+Knowlton Strategies se stala komunikačním partnerem projektu Debatní klub, diskuzní platformy, která si dává za cíl věnovat se okrajovým a někdy i ožehavým tématům prostřednictvím volné nebo mírně moderované diskuze.
Hill+Knowlton Strategies Prague se stala komunikačním partnerem projektu Debatní klub
Debatní klub je otevřeným, necenzurovaným a needitovatelným prostorem pro výměnu názorů, který vznikl s hlubokým respektem k základním lidským právům, především ke svobodě myšlení, svědomí, náboženského vyznání, projevu a právu na informace.


Hlavním cílem agentury Hill+Knowlton Strategies je zvýšit informovanost o Debatním klubu a jeho poslání a zpřístupnit Debatní klub co nejširšímu okruhu diváků. Agentura žádným způsobem nezasahuje do obsahu debat ani do výběru hostů – obojí spadá zcela do kompetence dramaturgů a režie Debatního klubu, studia Kolektif. Názory prezentované účastníky Debatního klubu v žádném případě nevyjadřují stanovisko agentury.


Debaty můžete sledovat přímo na YouTube kanálu Debatního klubu zde: http://www.youtube.com/user/kolektif1
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.