4 září 2013

​Hill+Knowlton Strategies Praha dosáhla při certifikaci kvality 95 %

Mimořádně vysokého výsledku dosáhla při certifikaci podle mezinárodních standardů kvality CMS III agentura Hill+Knowlton Strategies Praha, když získala 95 % možných bodů. Agentura tímto dokončila rok trvající restrukturalizaci a potvrdila, že patří mezi nejkvalitnější firmy v oblasti komunikačního poradenství a public relations na českém trhu.
​Hill+Knowlton Strategies Praha dosáhla při certifikaci kvality 95 %
„Úspěšná certifikace je pro nás významným milníkem a zavazuje nás k poskytování nejkvalitnějších poradenských služeb,“ uvedl Zdeněk Lokaj, Managing Director Hill+Knowlton Strategies. „Je také známkou, že jsme po několikaměsíčním úsilí úspěšně restrukturalizovali firmu a máme našlápnuto k výraznému růstu.“


Certifikace podle mezinárodních standardů Consultancy Management Standard (CMS III) mezinárodní PR asociace ICCO je povinná pro všechny členy Asociace PR agentur (APRA) i jiných národních i mezinárodních asociací. CMS sestává z osmi povinných a jedné nepovinné kapitoly. Ve čtyřech kapitolách Hill+Knowlton Strategies získal 100% hodnocení (Vedení, Plánování, Finance a Mezinárodní trh) a v dalších čtyřech kapitolách přesáhlo hodnocení 90 %. Agentura prošla hodnocením ve všech 9 kapitolách a získala 456 ze 480 možných bodů, tedy 95 % všech možných bodů.


Výsledky čtyřleté certifikace jsou uznávaným měřítkem kvalitativního řízení poradenských firem v oblasti PR po celém světě. Jedná se o nezávislý audit podle mezinárodních standardů, jehož cílem je zlepšení produktivity práce, zajištění mezinárodní kompatibility a získání výhody ve srovnání s konkurenty, kteří daných standardů nedosahují.
 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.