17 únor 2014

Hill+Knowlton Strategies spolupracuje s KASPER DESIGN, výrobcem luxusních designových doplňků

​Výrobce luxusních designových doplňků pro byt a zahradu a zpracovatel nerezové oceli, rodinná společnost KASPER DESIGN, se od ledna stala novým klientem agentury Hill+Knowlton Strategies.
Hill+Knowlton Strategies spolupracuje s KASPER DESIGN, výrobcem  luxusních designových doplňků
Rodinná značka KASPER se poprvé objevila na trhu v roce 1990 v oborech stavebnictví a strojírenství. Postupným rozvojem know-how a vysokými investicemi do nejmodernějších výrobních technologií a strojních zařízení vznikla ve spolupráci s českými designéry řada luxusních doplňků pro vybavení domu a zahrady.


KASPER DESIGN vytvářejí originální díla ze špičkové nerezavějící oceli, která se stávají neodmyslitelnou součástí domů, zahrad, rezidencí i kanceláří a pozvedávají je svou nadčasovou krásou a dokonalým řemeslným zpracováním. Díky tomu se z nich budou těšit i budoucí generace. Hill+Knowlton Strategies pomůže klientovi s brandingem, aktivací značky KASPER DESIGN a budováním povědomí o značce.
 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.