28 září 2012

Hill+Knowlton Strategies zajistilo komunikační služby pro India Show na MSV v Brně

EEPC India, hlavní partner Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v Brně, si pro oblast mediální komunikace vybral agenturu Hill+Knowlton Strategies.
Hill+Knowlton Strategies zajistilo komunikační služby pro India Show na MSV v Brně
Engineering Export Promotion Council (EEPC) sdružuje indické strojírenské firmy a stará se o propagaci indického strojírenství ve světě. Aby představil indické strojírenství v oblasti střední a východní Evropy, vybral si účast na MSV Brno. Veletrhu se zúčastnilo i mnoho významných představitelů indického průmyslu, mezi které patříl například indický ministr průmyslu Shrí Ánand Sharma, tajemník Ministerstva obchodu a průmyslu Sumanta Chaudhuri, a mnoho dalších. Součástí indické prezentace na veletrhu byla také The IndiaShow s ukázkami indické kultury a kuchyně.


Hill+Knowlton Strategies poskytlo EEPC India poradenství pro komunikaci s médii a zajistilo mediální publicitu v hodnotě 2 500 000 Kč.


„Mezinárodní zkušenosti a kontakty našeho týmu nám byli užitečné především pro rozšiřování obchodních vazeb a posilování komunikace mezi středoevropským regionem a indickými firmami,“ uvedl Zdeněk Lokaj, výkonný ředitel agentury Hill+Knowlton Strategies.


Veletrh MSV proběhl ve dnech 10. – 14. září 2012 na brněnském výstavišti. Indická expozice byla umístěna v pavilonu Z.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.