3 duben 2013

Maxim Behar z Hill+Knowlton Strategies byl zvolen předsedou Světového komunikačního fóra v Davosu

Předsedou Světového komunikačního fóra v Davosu (WCF) byl tajnou volbou zvolen Maxim Behar, Chairman pražské pobočky mezinárodní agentury Hill+Knowlton Strategies. Volby se zúčastnilo všech 25 členů předsednictva této organizace.
Maxim Behar z Hill+Knowlton Strategies byl zvolen předsedou Světového komunikačního fóra v Davosu
„Jedná se o výjimečné uznání našich aktivit v České republice i v mém rodném Bulharsku. Zároveň jde o uznání pro mě i mé kolegy za všechno, čeho jsme za posledních dvacet let v oblasti komunikačního poradenství a public relations dosáhli,” komentoval volbu Maxim Behar.
 
Maxim Behar se účastnil fóra od prvního dne; měl řadu přednášek a zúčastnil se také celé řady  debat. Členem předsednictva WCF je již dva roky.
Další dva členové předsednictva obdrželi stejný počet hlasů jako Behar, což vedlo k rozhodnutí mít ve vedení fóra tři členy: vedle Maxima Behara také Andre Manninga, viceprezidenta korporátní komunikace Royal Philips Electronics, a Janinu Dubejkovskou, programovou ředitelku fóra v Davosu.
Behar říká, že mu nápad dosadit více členů do vedení přijde jako zajímavý experiment, který může umožnit každému ze tří předsedů zaměřit se na různá témata a tím zefektivnit práci WCF po celém světě.
Maxim Behar
Maxim Behar je významný expert v oblasti komunikace s rozsáhlými zkušenostmi v public relations a praxí delší než 25 let. Jeho tvůrčí osobnost má silný vliv na politický a obchodní život Bulharska. Je pokladníkem výkonné rady ICCO a zakladatelem přední bulharské PR agentury M3 Communications Group. Od roku 2012 je také jednatelem a předsedou pražské kanceláře společnosti Hill+Knowlton Strategies. Behar je členem mnoha bulharských i mezinárodních rad a přednáší na univerzitách po celém světě. Také je honorárním konzulem Seychel v Bulharsku.Světové komunikační fórum
Komunikační PR fórum v Davosu si klade za cíl sdružovat špičkové odborníky na komunikaci a inovátory za účelem výměny nápadů, trendů a strategií. Letošní ročník se těšil rekordní účasti 150 účastníků z 35 zemí světa.
 
O firmě Hill+Knowlton Strategies
Hill+Knowlton Strategies je přední mezinárodní komunikační poradenská firma poskytující služby lokálním, nadnárodním i globálním klientům. Společnost má sídlo v New Yorku, 89 poboček v 52 zemích světa a rozsáhlou síť asociovaných kancelářích. Agentura je součástí WPP, jedné z největších skupin v oblasti komunikačních služeb. V České republice má agentura již téměř dvacetiletou tradici. Poskytuje strategické poradenství a neotřelá a kreativní řešení ve všech oblastech veřejné komunikace.
 
 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.