7 listopad 2012

Maxim Behar z Hill+Knowlton Strategies získal prestižní indické ocenění

PR specialista a CEO společnosti M3 Communication a předseda H+K Strategies Praha Maxim Behar získal prestižní ocenění "Communicator of the Decade", které udílí Indická asociace pro obchodní komunikaci (ABCI).
Maxim Behar z Hill+Knowlton Strategies získal prestižní indické ocenění
Maxim Behar se tak stal prvním cizincem, kterému se podařilo získat toto ocenění od doby založení asociace v roce 1956.


„Velice pečlivě sleduji celou profesní kariéru pana Behara a jsem potěšen, že z několika stovek nominovaných jsme mohli ocenit právě jeho. Jsme přesvědčeni, že Maxim Behar, je příkladem pro mnoho tisíc mladých PR specialistů na celém světě. “ uvedl Yogesh Joshi, prezident ABCI, při slavnostním předání ceny v hotelu Taj Mahal Palace v Bombaji.
Vyvrcholilo tak dvoudenní fórum na téma „Komunikace v dnešní rušné době“. Maxim Behar byl jedním z hlavních přednášejících a jeho příspěvek o využití sociálních sítí rozpoutal bouřlivou debatu. Indie je totiž s šedesáti miliony uživateli Facebooku druhou největší skupinou uživatelů sociálních sítí na světě, hned po USA.


„Jsem velice šťastný, že jsem mohl převzít toto ocenění. Indie je miliardový národ, který věnoval svoji pozornost relativně malému Bulharsku, a poukázala na to, že PR je zde na velice dobré úrovni. Tato cena je také oceněním všech mých kolegů v M3 Communications Group a našich partnerů v Hill+Knowlton Strategies a našeho společného úsilí, které vynakládáme k tomu, aby si všichni naši klienti mohli být jisti profesionalitou na nejvyšší úrovni.“ uvedl Maxim Behar na slavnostním ceremoniálu.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.