25 květen 2013

Navzdory krizi oslaví ACO Industries dvacetileté výročí dalším růstem obratu

Zatímco výkon české ekonomiky klesá, přibyslavská společnost ACO Industries letos překoná hranici jedné miliardy Kč obratu a dalším růstem tak završí oslavy dvaceti let od svého založení v České republice.
Navzdory krizi oslaví ACO Industries dvacetileté výročí dalším růstem obratu
Firma s téměř šesti sty zaměstnanci patří dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v kraji Vysočina, kde se počet lidí bez práce blíží osmi procentům. Hill+Knowlton Strategies spolupracuje s ACO Industries v oblasti media relations, komunikace s komunitou a udržitelném rozvoji.


ACO Industries je celosvětovým výrobcem drenážní technologie a zařízení pro čištění a kontrolované vypouštění a recyklaci vody. V Přibyslavi provozuje společnost závod téměř se 600 zaměstnanci a sídlí zde také světové ústředí strategické obchodní oblasti pro vnitřní odvodnění budov.
 
„Spojení německého kapitálu a globálních kontaktů, české invence, šikovnosti a spolehlivosti se ukazuje jako efektivní a spolehlivé řešení, které prosperuje i v dobách krize,“ uvedl Hans-Julius Ahlmann. „Nesmírně si vážíme obětavé spolupráce českých odborníků a zaměstnanců, na nichž naše společnost závisí. Náš celosvětový dosah naopak zajišťuje stabilitu a prosperitu i v obtížných dobách. Jsme rádi, že jsme takového cíle společně dosáhli.“
 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.