5 červen 2013

Invento hostí vynálezce a inovátory

Současné trendy v patentových strategiích, výsledky technologického vývoje, úspěšné investiční počiny a mnoho dalšího bude k vidění na veletrhu vynálezů a inovací INVENTO 2013.
Invento hostí vynálezce a inovátory
Ve dnech 6. až 8. června se do Prahy sjedou vystavovatelé ze 14 zemí Evropy, Asie a Afriky, aby porovnali svá inovativní řešení a utkali se v soutěži AWARD INVENTO Prague 2013. Jak v mezinárodní konkurenci obstojí čeští vynálezci, vědci a vývojáři?


Veletrhy inovací probíhají po celém světě a těší se vysoké návštěvnosti i účasti z řad vystavovatelů. V České republice tento koncept v posledních letech chyběl. Inovace přitom v současnosti můžeme považovat za horké téma, účinná ochrana duševního vlastnictví a jeho optimální využití je klíčem k prosperitě firem i států. Svět si tuto skutečnost postupně uvědomuje a zařazuje inovativní řešení do svých podnikatelských strategií.
 
Veletrh pořádá Incheba Praha pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Spoluorganizátory jsou Český svaz vynálezců a zlepšovatelů, Asociace inovačního podnikání ČR a Úřad průmyslového vlastnictví (ÚPV), pro který agentura Hill+Knowlton Strategies Praha k podpoře patentové gramotnosti a zvýšení informovanosti o možnostech patentových strategií na konci dubna spustil kampaň Patentuj! (www.patentuj.cz). Veletrh rovněž podporuje Mezinárodní federace vynálezeckých sdružení IFIA.
 
 
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.