3 prosinec 2013

S lopatou Fiskars SnowXpert™ bude odklízení sněhu hračka

Odklízení sněhu je letos snazší s inovovanou a rozšířenou řadou nářadí na odklízení sněhu Fiskars SnowXpert™. Řada Fiskars SnowXpert™ je charakteristická oranžovými detaily na držadle a patentovanou ostrou hranou, která vydrží třikrát více, než tradiční výrobky na úklid sněhu. Letos je doplněna o stylovou a atraktivní Fiskars Bílou řadu, která využívá stejnou technologii hran – i pro ty nejnáročnější zimní podmínky.
S lopatou Fiskars SnowXpert™ bude odklízení sněhu hračka
Pokovená ocelová hrana je rozhodujícím prvkem pro snadné (pohodlné) zaboření nástroje do ledu a sněhu a brání jeho opotřebení a poničení. Fiskars SnowXpert™ má novou patentovanou hranu, která je vyztužena tvrdou ocelovou lištou. Ta zvyšuje pevnost a prodlužuje odolnost pracovního listu. Nářadí díky tomu vydrží až trojnásobně déle v porovnání s běžnými sněhovými lopatami.
 
Nová řada nářadí na odklízení sněhu SnowXpert™ zahrnuje lopatu, shrnovač sněhu a profesionální shrnovač. Nářadí má lehké hliníkové násady, jenž jsou v místě držení potaženy oranžovou vrstvou plastu. Ergonomicky navržená držadla nabízejí pohodlný a pevný úchop i pro ruce v těch nejsilnějších rukavicích. Všechny tyto pomocníky si můžete pořídit také ve stylové bílé barvě, která je doplněna pouze signifikantní oranžovou barvou Fiskars na rukojeti.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.