19 září 2014

​Setkání špiček Hill+Knowlton proběhlo v Berlíně

Novou strategii, která má pomoci rychleji růst, pracovat na větších a globálních zakázkách a získat ještě důležitější místo ve světě digitální komunikace, připravuje agentura Hill+Knowlton Strategies. Ta se chystá v nejbližší době uvést na trh další nové produkty a přístupy v rychle se měnícím světě komunikace. Vyplývá to ze setkání ředitelů poboček regionu EMEA ((Evropa, Blízký východ a Afrika), a vedení Hill+Knowlton Strategies, které proběhlo v pondělí a úterý v Berlíně.
​Setkání špiček Hill+Knowlton proběhlo v Berlíně
Vizi WPP, našeho vlastníka, na místo public relations v integrované komunikaci přijel z Londýna představit Sir Martin Sorrell, zakladatel a šéf celého holdingu. O nových příležitostech a globální strategii sítě v Číně a Africe hovořil Jack Martin, šéf sítě Hill+Knowlton Strategies.
 
„Zintenzivňujeme spolupráci v rámci sítě a urychlujeme růst. Nejlepší světoví experti budou nyní k dispozici klientům na všech trzích, včetně České republiky,“ komentoval setkání Zdeněk Lokaj, Managing Director pražské kanceláře. „Je to jedinečná příležitost pro klienty, získat špičkové informace a zkušenosti z celého světa. Je to i skvělá příležitost pro nás, nabídnout na českém trhu unikátní přístup v tvorbě strategií i běžném každodenním servisu.“  
 
Setkání se zúčastnili i takové legendy Hill+Knowlton jako je Andrew Laurence, Jim Bull, Cesare Vali, Frans van der Grint nebo Thomas Tindemans.
 
V květnu tohoto roku jsme po několika letech masivní restrukturalizace, investicích a vstupech na nové trhu (Uganda, Rwanda, Jižní Afrika) znovu vytvořili region EMEA, jehož prezidentem se stal Lars Erik Grontun. Pokračuje tak integrace poboček a zjednodušování přeshraniční spolupráce.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.