16 září 2014

​Skupina WPP bude pracovat na projektu bývalého amerického viceprezidenta

Al Gore, bývalý viceprezident Spojených států amerických z let 1993-2001, najal spolu s organizací The Climate Reality Project, jednou z předních světových neziskovek věnující se aktivitám souvisejícím s problémy klimatických změn, skupinu WPP, jejíž součástí je i Hill+Knowlton Strategies.
​Skupina WPP bude pracovat na projektu bývalého amerického viceprezidenta
Agentury patřící do skupiny odstartují kampaň, jejíž cílem bude vytvořit tlak na světové vůdce, aby se zavázali ke snížování emisí uhlíku.
 
Kampaň se jmenuje „Proč? Proč ne?“. Tvůrci šesti nejlepších příspěvků poletí letos 23. září do New Yorku, kde se zúčastní konference Climate Summit, a zároveň budou součástí multimediální prezentace, která bude právě světové lídry vyzývat k akci v otázce změny klimatu.
 
„V každé zemí po celém světě se děti ptají zvídavými otázkami typu: „Proč?“ nebo „Proč ne?“ už od útlého věku,“ říká Andrew Dowling, generální ředitel GPY & R Sydney, jedné ze spolupracujících agentur. „Chceme, aby si tyto otázky kladli lidé všech věkových kategorií a kladli je také těm, které volí. Již nyní musíme obhajovat a přijímat řešení pro budoucnost.“
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.