7 červenec 2012

Společnost Hill+Knowlton Strategies se stala členem AmCham

P r a h a, 3. srpna 2012 - Pražská kancelář mezinárodní firmy Hill+Knowlton Strategies byla přijata za člena Americké obchodní komory (American Chamber of Commerce) v České republice.
Společnost Hill+Knowlton Strategies se stala členem AmCham
Stalo se tak poprvé od roku 1991, kdy byla pražská pobočka věhlasné public relations firmy založena.


„Je to velké uznání dosažených výsledků společnosti a důkaz, že jdeme správným obchodním směrem“, komentoval Maxim Behar, předseda Hill+Knowlton Strategies v Praze. Behar je také jedním ze zakladatelů bulharské AmCham komunity a bývalý předseda bulharského Business Leaders Forum.


Americká obchodní komora v České republice je neziskovou, nevládní organizací, kterou řídí nezávislé představenstvo, jež je voleno svými členy. V současné době je členem AmCham v České republice 435 místních a mezinárodních společností. AmCham je také členem US Chamber of Commerce a Evropské rady Amerických obchodních komor (ECACC). Členy 35 komor v ECACC je přes 17.000 firem, které zaměstnávají 20 miliónů lidí v Evropě a ve Spojených Státech.


„Jsem si více než jistý, že prominentní a profesionální společnost jako je Hill+Knowlton bude cenným členem obchodní komunity AmCham a bude svými službami užitečná ostatním členům,“ dodal Maxim Behar.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.