25 srpen 2013

Video produkce ovládne sociální sítě, public relations se musí přizpůsobit

​Devadesát procent informací o okolním světě získáváme prostřednictvím zraku. Obrazové (tzv. ikónické) znaky, jsou nejdůvěryhodnějším sdělením a mozek je zpracovává až 60 tisíc krát rychleji než text. Přestože 76 % marketingových plánů počítá s výrobou vlastního videa, realita v Česku je ve skutečnosti výrazně slabší.
Video produkce ovládne sociální sítě, public relations se musí přizpůsobit
Video se stává nejúčinnějším obsahem současnosti. YouTube měsíčně navštíví miliarda uživatelů, každý z nich zhlédne šest a půl hodiny videa. Z první stovky odkazů vyhledaných googlem se video objeví v 70 % případů, pokud máte video, pak vás google zařadí na první příčky.


Video má přitom o 40 procent vyšší proklikovost než text. Konzumace online videobsahu prudce roste: jen mezi lety 2011 a 2012 o 38 %. Na digitálních sítích máte video pod kontrolou. U Hill+Knowlton Strategies prudce roste poptávka po videoobsahu. Máme profesionálně vybavené studio, zapojili jsme se do projektu Debatní klub. Vlastní televizní kanál je na dosah ruky.
Hill+Knowlton Strategies poskytuje služby ve všech oblastech mezilidské, veřejné a mediální komunikace
Pomáháme pochopit souvislosti i mechanizmus mediálního světa, abyste se v něm mohli co nejlépe orientovat a přijímat chytrá rozhodnutí.