Nabízíme široké portfolio komunikačních služeb
Novinky v Hill + Knowlton Strategies
Obraťte se na nás

Hill+Knowlton Strategies

Náš byznys jsou vědomosti. Proto se můžeme posadit do „pátého křesla“ v boardech firem a stát se nedílnou součástí vaší obchodní strategie.
Hill+Knowlton Strategies
Od agenturního davu se odlišujeme svou filozofií. Nejsme jako ostatní a jsme na to patřičně hrdí. Jsme si jisti, že vám se náš přístup bude líbit:
 
  • Jednáme jako váš strategický partner. Máme nejlepší experty na trhu, kteří vás provedou nástrahami veřejné komunikace. 
  • Efektivita je pro nás alfou a omegou, ať již je to efektivita ve vynaložených nákladech, rozložení rizik, nebo sestavení týmu. 
  • Komunikaci řešíme z odlišného úhlu pohledu. Komunikace v našem pojetí neznamená pouze vztahy s médii, ale zásadní součást firmy, která rozhoduje o budoucím úspěchu či neúspěchu. Komunikace je pro nás jako hraní šachů: plánujeme několik tahů dopředu. Neustále zhodnocujeme situaci a aplikujeme nejnovější poznatky a taktiky. 
  • Partnerství s klientem je pro nás více než důležité. Rozhodnutí, zda jsme pro sebe vhodnými partnery, je vždy oboustranné.. 
  • Chceme růst s vámi. Rozkvět vašeho byznysu se skvěle fungujícím týmem, produkty a procesy je slibnou budoucností i pro nás.
Doufáme, že jste pro nás tím správným klientem a jsme připraveni Vám ukázat, jak by naše spolupráce mohla vypadat.
 
Společnost Hill+Knowlton Strategies nabízí strategické poradenství, komunikační řešení i analýzy trhu v 88 kancelářích v 51 zemích světa již déle než 80 let.


Pražská kancelář Hill+Knowlton Strategies má v České republice takřka dvacetiletou tradici a propojuje zkušenosti týmu v oblasti public affairs, korporátní komunikace i kreativních konceptů pro digitální prostředí.


O našich službách se více dozvíte zde.


Obrátit se na nás můžete zde. Rádi se vám osobně představíme.