Search Results:
(169)
Order by:
                    

Show:
      

Query:
Korporátní Amerika se scvrkává – minimálně vzhledem k jedné významné veličině. V pěti ze šesti kvartálů před červnem 2016 zpětné odkupy akcií a výplaty dividend přesáhly nerozdělený zisk a to napříč všemi společnostmi burzovního indexu S&P 500.
21 prosinec 2016 | Aktuality
Tento listopad se Donald J. Trump zapsal do historie. Nemluvím jen o jeho zvolení prezidentem Spojených států, které se událo navzdory odhadům takřka všech výzkumníků veřejného mínění a expertů po celém světě. Hovořím o jeho rozhodnutí 14. listopadu povečeřet v restauraci na Manhattanu bez doprovodu skupiny novinářů, která putovala téměř všude a vždy s každým prezidentem v úřadu od druhé světové války.
12 prosinec 2016 | Aktuality

Výzkumníci trhu čelí čím dál tím větším potížím se zapojením spotřebitelů do výzkumu. Čtveřice expertů ze skupiny WPP se snaží vysvětlit, proč tomu tak je.
Jon Puleston – viceprezident pro inovace, Lightspeed
Simon Falconer – světový ředitel pro inovace, Kantar
Ansie Lombaard – světová ředitelka pro inovace, behaviorální data, Kantar TNS
Jeff Levine – výkonný viceprezident, Penn Schoen Berland

2 listopad 2016 | Aktuality
Mnoho britských společnost zvažuje přesídlení kvůli záměru Velké Británie odejít z EU. Proto Hill+Knowlton sestavily speciální Brexit tým, který vedou Thomas Wimmer (Berlín), Simon Whitehead (Londýn) a Thomas Tindermans (Brusel). K týmu se budou připojovat experti s cennými specializacemi z jiných trhů.
11 říjen 2016 | Aktuality
Začátkem dubna Facebook oznámil, že publikační služba Instant Articles, která uživatelům umožňuje sledovat obsah přímo bez opouštění facebookové stránky nebo aplikace, bude nyní po ročním pilotování s vybranými vydavateli k dispozici každému tvůrci obsahu na světě.
23 srpen 2016 | Aktuality
V minulém roce dosáhl mediální trh růstu 3,7 %, což je lepší výsledek než námi původně odhadovaných 3,4 %, přičemž hlavním důvodem nárůstu nebyly systémové nebo ekonomicky zásadní změny, nýbrž měnové výkyvy vůči dolaru.
8 srpen 2016 | Aktuality
Při letmém pohledu na zvířecí druhy žijící v současnosti na Zemi, možná budete mít chuť změnit Darwinův slavný citát “přežití těch nejschopnějších” na “přežití těch nejpodivnějších”. Vezměte si chiméry. Jsou to organismy, které v sobě sdružují rozličný genetický materiál. Mohou vypadat legračně, ale jsou pravděpodobně nejodolnější formou života na planetě. Mohou přežít kdekoliv, od pouští po arktické prostředí, od hladiny moře až po nejvyšší vrcholky hor. Dokáží přežít dokonce ve vzduchoprázdnu vesmíru – jediná známá forma života, která toto svede.
27 červenec 2016 | Aktuality
Skupina WPP, do níž patří i naše agentura Hill+Knowlton Strategies, byla pošesté v řadě vyhlášena nejkreativnějším holdingem na letošním mezinárodním festivalu kreativity Cannes Lions. 
11 červenec 2016 | Aktuality
15. června byl slavnostně vyhlášen jedenáctý ročník České ceny PR a naše agentura u toho samozřejmě nemohla chybět. Zvlášť když jsme obsadili bronzové místo v kategorii Průmysl s projektem Ústecko – krásné místo k životu, který jsme realizovali pro společnost AIR Products.
27 červen 2016 | Aktuality

Na letošní ročník Young Lions Competition přijeli Scott Olav Allan a Henriette Frølich Holte z norského Gambit Hill+Knowlton Strategies, aby se chopili zadání od neziskové organizace a předvedli svůj um členům poroty festivalu Cannes Lions. V čem je háček? Účastníci v mezinárodní soutěži Young Lions měli jen 24 hodin na to, aby reagovali na zadání. Přinášíme rozhovor s našimi norskými kolegy a hrdými držiteli stříbrné medaile Young Lions PR competition Scottem a Henriette.

27 červen 2016 | Aktuality